Звіт неприбуткової організації: чи відображати амортизацію

1150

Запитання

Чи потрібно відображати суму амортизації у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації?

Відповідь

Неприбуткові організації подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт) за формою, затвердженою наказом МФУ від 17.06.2016 № 553.

У Звіті неприбуткові організації відображають:

  • у рядках 1.1-1.11 — одержані доходи;
  • у рядках 2.1-2.6 — суми видатків (витрат).

Оскільки дані, наведені у Звіті, грунтуються на даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності, усі суми доходів та витрат (у т. ч. суми нарахованої амортизації основних засобів), сформовані за правилами бухгалтерського обліку, потрібно відобразити у Звіті.

Так, суми доходів та витрат (у т. ч. суми нарахованої амортизації основних засобів), які не відображені у Звіті у рядках 1.1-1.10 та 2.1-2.5, відображають у рядках:

  • 1.11 «Інші доходи»;
  • 2.6 «Інші видатки (витрати)».

Звіт неприбуткової організації: коли, як і до чого тут фінзвітність

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152639

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82828

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106218

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9560