Звіт неприбуткової організації: чи відображати амортизацію

874

Запитання

Чи потрібно відображати суму амортизації у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації?

Відповідь

Неприбуткові організації подають Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт) за формою, затвердженою наказом МФУ від 17.06.2016 № 553.

У Звіті неприбуткові організації відображають:

  • у рядках 1.1-1.11 — одержані доходи;
  • у рядках 2.1-2.6 — суми видатків (витрат).

Оскільки дані, наведені у Звіті, грунтуються на даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності, усі суми доходів та витрат (у т. ч. суми нарахованої амортизації основних засобів), сформовані за правилами бухгалтерського обліку, потрібно відобразити у Звіті.

Так, суми доходів та витрат (у т. ч. суми нарахованої амортизації основних засобів), які не відображені у Звіті у рядках 1.1-1.10 та 2.1-2.5, відображають у рядках:

  • 1.11 «Інші доходи»;
  • 2.6 «Інші видатки (витрати)».

Звіт неприбуткової організації: коли, як і до чого тут фінзвітність

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2981

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81612