Як відстрочити податковий борг

100

Запитання

Як відстрочити або розстрочити податковий борг?

Відповідь

Детальний матеріал

Примітки до фінансової звітності бюджетної установи – Форма 5-дс

Переглянути

Як відстрочити податковий борг

Калькулятор штрафів

Перелік документів, які подаються для прийняття рішення про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань (податкового боргу):

  • заява (зразок заяви знаходиться в Порядку № 574). До заяви додається економічне обґрунтування, яке складається з:
    • переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення, накопичення або непогашення податкового боргу, і доказів існування таких обставин (причина звернення) – згідно постанови КМУ від 27.12.2010 року № 1235 (підписаний керівником/головним бухгалтером, скріплений печаткою – на окремому аркуші);
  • графік погашення розстрочених сум в межах бюджетного року (підписаний керівником/головним бухгалтером, скріплений печаткою – на окремому аркуші);
  • аналіз фінансового стану (розрахунки коефіцієнтів загрози виникнення або непогашення податкового боргу (Кз), (Кп), загальної ліквідності);
  • розрахунки прогнозних доходів платника, що гарантують виконання графіку погашення;
  • перелік майна для опису у податкову заставу;
  • копія Балансу на звітну дату і за аналогічний період минулого року (наприклад: на 01.01.2023, на 01.01.2024 року);
  • копія Звіту про фінансові результати на звітну дату і за аналогічний період минулого року (наприклад: на 01.01.2023, на 01.01.2024 року).

За інформацією ГУ ДПС у Львівській області

Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
52719

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
240841

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
24735

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
43919