Статті за темою Надбавки

Зарплата працівників вищої освіти 2024
Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік для працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці ➤ приклади нарахування зарплати викладачам
217377
Надбавка за вислугу років – наказ
Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
250882
Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення
Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
46121
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах — звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
83627
Військовий облік жінок і доплата за ведення у 2023 році
Зазвичай в бюджетних установах більшість із працівників — жінки. Як з 1 січня вести військовий облік на підприємстві старими силами? Порадимо, як впоратися з новими обсягами роботи і не порушити закон.
21022
Надбавки-2022: кому, скільки, за що
Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2022 році- експерт вже знає.
16554
Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку
Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
21846
Надбавка за розробку нормативів в ОМС: який ліміт
Чи пробували ви розробити самостійно нормативно-правовий акт, наприклад рішення міської ради? Не тільки розробити, але й вичитати та внести численні правки на всіх етапах процесу його прийняття. Так, це клопітка робота, яка потребує відповідного винагороди – спеціальної надбавки. Який же її розмір та як вона нараховується?
2095