Статті за темою Надбавки

Зарплата працівників вищої освіти 2024
Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242720
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах
Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
93035
Розрахунок грошової допомоги при виході у відпустку
Які виплати, надбавки та доплати включати у розрахунок матеріальної допомоги на оздоровлення. Розрахунок грошової допомоги держслужбовцям та іншим бюджетникам при виході у відпустку – тема даної консультації.
27121
Надбавка за вислугу років – наказ
Надбавка за вислугу років надається зокрема бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Як нараховується надбавка за вислугу років – у даній консультації.
263935
Надбавки-2024: кому, скільки, за що
Початок нового бюджетного року стартує з перегляду розмірів доплат та надбавок. Які надбавки та доплати можна встановити працівникам у 2024 році, що врахувати при їх встановленні розглянемо на практичній ситуації.
22456
Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення
Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47572
Надбавка за розробку нормативів в ОМС: який ліміт
Чи пробували ви розробити самостійно нормативно-правовий акт, наприклад рішення міської ради? Не тільки розробити, але й вичитати та внести численні правки на всіх етапах процесу його прийняття. Так, це клопітка робота, яка потребує відповідного винагороди – спеціальної надбавки. Який же її розмір та як вона нараховується?
2389