Статті за темою Премії

Зразок наказу про преміювання працівників
За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
231226
Преміювання працівників бюджетних установ 2024
Нарахування премій в бюджетних установах 2024: ➤ зразок положення про преміювання ➤ наказ про преміювання ➤ види премій ➤ критерії преміювання ➤ розмір премії ➤ позбавлення премії
235444
Як вести облік витрат із зарплати ОМС
Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
6712
Приклад розрахунку середньої зарплати для нарахування премії
Розрахунок середньої зарплати потрібен при нарахування відпускних, оплати днів відрядження, лікарняних і декретних. Правила розрахунку середньої з Порядку 100 за останні роки змінювалися кілька разів. Якраз у частині премій. В консультації – як рахувати середню для різних виплат, коли є премії, що стосуються розрахункового періоду.
78335
Виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС
Наближаються свята, і є гарна ідея преміювати всіх працівників органу місцевого самоврядування (ОМС). Постає питання, а чи можна це зробити? Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання – відповідь у консультації.
24536
Встановлення та перегляд доплат і премій
Якщо роботодавець планує ввести або скасувати якусь доплату чи премію, змінити її розмір тощо, це слід обов’язково оформити документально. З’ясуємо, коли потрібно внести зміни до Положення про оплату праці, а коли достатньо оформити наказ по підприємству
12235
Премія працівнику ОМС, що працює за контрактом
Ситуація така, що посадовець органу місцевого самоврядування (ОМС) працює за контрактом. Постає питання, а чи можна йому нарахувати премію, наприклад щомісячно за результати роботи або з нагоди Дня місцевого самоврядування України?
4212
Як встановити головбуху ОМС надбавку та премію
Головний бухгалтер заслуговує на гідну оплату праці. Які надбавки та премії передбачені за посадою. Як їх встановити й нарахувати, періодичність виплати, документальне оформлення – відповіді на ці та інші питання знайдете у даній консультації.
4570
Премія за відсутність лікарняного: чи визнають ревізори її законною?
Який порядок та розміри преміювання працівників бюджетних установ? Чи може керівник установи встановити працівнику премію за відсутність лікарняних протягом року чи іншого періоду — відповіли експерти.
1540