Свіжий номер тижневика «Головбух: Бюджет» — № 36/2017: що корисно прочитати

Багато цікавих та корисних порад кожен бухгалтер і керівник установи знайде у свіжому номері тижневика «Головбух: Бюджет» — № 36/2017. Зокрема, радимо прочитати

Готуємося складати квартальну звітність: вчимося на чужих помилках

Добігає кінця третій квартал, тож бухгалтеру установи знову доведеться поринути у важливий процес — складання квартальної бюджетної та фінансової звітності. А оскільки він є черговою перевіркою на правильність ведення бухгалтерського обліку  в установі, ми не залишили бухгалтера наодинці і пропонуємо свою допомогу. Які новації бухобліку слід врахувати у звітності та як, знаючи про чужі помилки у звітності, не припуститися своїх — читайте у публікації.

Підвищено тарифні розряди у вересні 2017 року: як бути з індексацією зарплати

Працівники з оплатою праці за ЄТС у вересні 2017 року отримали право на індексацію зарплати у сумі 116,20 грн. Утім, деяким із них саме з вересня підвищили тарифні розряди і, відповідно, посадові оклади. Як ця подія вплинула на індексацію заробітної плати?

Визначаємо ставку заробітної плати педпрацівників з урахуванням підвищень

У загальноосвітньому навчальному закладі функціонують гімназійні та звичайні класи. У якому розмірі встановити ставку заробітної плати за години викладацької роботи в цих класах вчителю, який має педагогічне звання «Старший учитель»?

Отримали послугу — оформляйте первинні документи

Бюджетна установа перерахувала кошти за перезарядку вогнегасника без належного документального підтвердження, зокрема операції не були підтверджені актом наданих послуг. Під час ревізії перевіряльники визнали таке перерахування коштів незаконним. Якими документами потрібно підтверджувати господарські операції з надання послуг? До яких наслідків може призвести відсутність таких документів?

Як отримати довідку для призначення пенсії, якщо держорган ліквідовано

Колишній держслужбовець звернувся до департаменту з питань соцзахисту населення ОДА по довідку про заробітну плату для призначення пенсії. Адже державний орган, в якому він працював, ліквідовано. Де і як у таких випадках можна отримати довідку про заробітну плату та які виплати потрібно в ній врахувати?

Скасування печаток: чи для всіх установ

Необов’язковість печаток для суб’єктів господарювання регламентована липневими змінами норм Господарського кодексу. Однак у бюджетній сфері продовжують діяти норми, що вимагають обов’язкову наявність печаток на фінансових документах. Як бути бюджетним установам?

А також знаходьте відповіді на запитання:

Чи зараховувати витрати у разі капітального ремонту даху на збільшення первісної вартості будівлі

На якому субрахунку обліковувати витрати з капітального ремонту даху будівлі

Як розрахувати тривалість щорічної основної відпустки працівнику

Чи можна встановити головному бухгалтеру доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника

Чи має право працівник, прийнятий на роботу за переведенням, на щорічну основну відпустку після місяця роботи

Чи може заклад оплатити придбання медичного обладнання за КЕКВ 2210

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9261

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3795

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1873