Перевірте, чи правильно ви оплачуєте надурочні години

Теми:

Перевірте, чи правильно ви оплачуєте надурочні години

Підсумований облік робочого часу застосовують, щоб не перевищувати нормальну тривалість робочого часу та зменшити кількість надурочних годин. Проте розраховувати зарплату працівників за підсумованого обліку не так просто.

Дуже часто працівники частину місяця перебувають у відпустці без збереження заробітної плати, щорічній відпустці, на лікарняному, не з’являються на роботі з нез’ясованих причин тощо. Як нарахувати зарплату і надурочні працівникам, якщо вони відпрацювали неповний місяць, читайте у статті.

Перевірте, чи правильно ви оплачуєте надурочні години

ЧИТАТИ СТАТТЮ ☑️

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9917

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
11029