Коли видатки на відрядження не підлягають оплаті - Кабмін

Коли видатки на відрядження не підлягають оплаті - Кабмін

Нарешті Кабмін збільшив розмір добових та граничну суму витрат на найм в Україні житлового приміщення за добу для працівників бюджетних установ. Бо 60 гривень добових уже давно не відповідають ринковим цінам на продукти та не можуть забезпечити належного харчування працівників у відрядженні.

Утім, є певні застереження. Яку компенсацію витрат у відрядженні отримуватимуть працівники з 1 січня та яких заходів має вжити керівник установи, щоб виплатити відрядженим працівникам такі суми, читайте у статті.

Коли видатки на відрядження не підлягають оплаті - Кабмін

ЧИТАТИ СТАТТЮ ☑️

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
877

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2023 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
197255

Добові на відрядження 2023: як виплачувати

Іноді для виконання функцій установи керівник відряджає працівників у відрядження по Україні або за кордон. При цьому таким працівникам відшкодовують витрати за час поїздки — виплачують добові на відрядження. З’ясуємо, які саме витрати і в якому розмірі відшкодовувати.
104478

Як обліковувати витрати на відрядження в ОМС

Відрядження – це повсякденна необхідність будь-якої установи, яка провадить активну діяльність і органи місцевого самоврядування (ОМС) є таким прикладом. Як обліковувати витрати на відрядження, які саме витрати та в яких розмірах можна компенсувати відрядженому посадовцю, службовцю ОМС, оподаткування витрат на відрядження, особливості закордонних відряджень – у даному огляді.
8395