Розмір надбавки за престижність праці педагогів зросте до 30%

Що зміниться в оплаті праці педагогів у 2018 році, розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час вчорашньої зустрічі з керівниками обласних управлінь освіти.

Як повідомила Міністр освіти і науки України, зарплату педагогів у 2018 році планують підвищити через просування їх оплати праці на один тарифний розряд ЄТС. Окрім того, хочуть встановити фіксований розмір надбавки за престижність на рівні 20% для усіх вчителів, а для кращих —30%. При цьому обіцяють забезпечити її обов’язковість.

«Якщо зараз обсяг надбавки за престижність — рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету. Кращі педагоги — наприклад, ті, що візьмуть перший клас в межах реформи НУШ, вчителі в інклюзивних класах та інші, мають отримати надбавку на рівні 30%», – пояснила Лілія Гриневич.

Також на зустрічі йшлося про те, що до видатків на наступний рік слід обов’язково закласти поділ класів на групи для вивчення іноземних мов, трудового навчання.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211485

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197777

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
2751

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
12510

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
72046