Роз’яснення від НАЗК щодо отримання держорганами та ОМС послуг з розміщення соціальної реклами

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало роз’яснення, яке допоможе зрозуміти, коли державні органи та органи місцевого самоврядування можуть отримувати послуги з розміщення соціальної реклами.

Роз’яснення від НАЗК щодо отримання держорганами та ОМС послуг з розміщення соціальної реклами

Калькулятор стажу


Для висвітлення своєї діяльності державний орган може стати замовником послуг реклами на платній основі, у тому числі соціальної.

Скористатися послугами соціальної реклами безкоштовно можна лише за наступних умов:

  • надавати послуги з виготовлення та розповсюдження соціальної реклами на безоплатній основі можуть лише ЗМІ та розповсюджувачі реклами, діяльність яких повністю або частково фінансусться з державного або місцевих бюджетів, i лише щодо соціальної реклами;
  • реклама буде вважатися соціальною тільки за наявності двох складових в поширеній інформації: (1) спрямування на досягнення суспільно корисних цілей та (або) популяризацію загальнолюдських цінностей; (2) відсутність мети отримання прибутку;
  • cоціальна реклама не повинна бути спрямована на популяризацію діяльності самого органу, містити посилання на його логотипи, офіційну назву, використовувати державні символи чи інші згадки цього органу.

Докладніше про те, у яких випадках можливе безоплатне отримання товарів чи послуг (у тому числі соціальної реклами) державному органу чи ОМС та особливості отримання такої допомоги можна ознайомитися в роз’ясненні: https://bit.ly/3Ab9ZJK.

Джерело: НАЗК

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1000

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869