ДПС оприлюднила проект наказу Мінфіну щодо змін у порядку направлення податкових вимог платникам податків

Державна податкова служба України відповідно до частини другої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків» (далі – проект наказу).

 ДПС оприлюднила проект наказу Мінфіну щодо змін у порядку направлення податкових вимог платникам податків


Проект наказу розроблено з метою актуалізації окремих положень наказу Міністерства фінансів України від 30 червня 2017 року № 610 «Про затвердження Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 липня 2017 року за № 902/30770, до Податкового кодексу України, до пункту 59.3 статті 59 якого Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни, що передбачають надсилання платнику податків податкової вимоги разом з детальним розрахунком суми податкового боргу.

Основні положення проекту акта

Проектом наказу пропонується внести зміни до Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків, затвердженого наказом № 610, відповідно до яких податкові вимоги будуть направлятись платникам податків разом з детальним розрахунком суми податкового боргу.

Також у зв’язку з цим пропонується викласти форми вимог у новій редакції та відповідно доповнити їх розрахунком – деталізацією сум податкового боргу платника податків.

Із проектом наказу можна ознайомитися на вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) за посиланням: Головна>Для громадськості>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>2022 рік.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному порталі Державної податкової служби України в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі за адресою: Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: [email protected].

Джерело: ДПСУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872