У застосунку «Дія» можна отримати довідки про трудовий і страховий стаж

У Telegram-каналі «Дія» розповіли як отримати довідку про страховий та трудовий стаж (ОК-5 та ОК-7) просто в смартфоні у застосунку Дія.

 У застосунку «Дія» можна отримати довідки про трудовий і страховий стаж

У застосунку «Дія» можна отримати довідки про трудовий і страховий стаж

Базові показники для розрахунку зарплати, податків і лікарняних із 1 січня


На Diia Summit презентували довідки ОК-5 і ОК-7 у застосунку. Це довідки про трудовий та страховий стаж, які потрібні для влаштування на роботу, призначення пенсії, нарахування лікарняних тощо.

За 3 дні роботи послуги українці згенерували вже майже 75 тисяч таких довідок. Не дивно, що послуга здобула популярність, адже щороку видавали близько 3 мільйонів таких паперових довідок.

Як отримати довідку ОК-5 чи ОК-7?

  1. Зайдіть у Дію та авторизуйтеся;
  2. натисніть > Послуги > Довідки;
  3. виберіть потрібну довідку та натисніть > Замовити.

За кілька секунд обрана довідка з’явиться в Дії, також її можна завантажити на смартфон і мати завжди біля себе.

Джерело: Telegram-каналі «Дія»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872