Посадові оклади для держслужбовців знову змінили - остання редакція

Посадові оклади для держслужбовців знову змінили - остання редакція

Урядовці затвердили Схему посадових окладів на посадах державної служби. Вони врахували категорії, підкатегорії та рівні державних органів у 2022 році. Розміри посадових окладів визначали виходячи з мінімального посадового окладу на посадах державної служби підкатегорії В3 в держорганах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, — 4962 грн. Це — два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2 × 2481 грн). Підвищити розміри посадових окладів держслужбовцям слід з 01.01.2022 тільки в межах фонду заробітної плати, затвердженому в кошторисі.

Докладніше ►►►

Також доповнили Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям. Уточнили, що розмір надбавки за виконання особливо важливої роботи зазначають в умовах проведення конкурсу та в оголошенні про проведення конкурсу на зайняття відповідної посади, які оприлюднюються на Єдиному порталі вакансій державної служби. Таку надбавку виплачують у межах фонду заробітної плати, затвердженому в кошторисі.

Посадові оклади для держслужбовців знову змінили - остання редакція
ІРИНА ПРОКОПЧУК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
Щоб ви не марнували часу, ми розрахували всі базові показники для зарплатних розрахунків на 2022 рік!!!

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
46692

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
8615

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
98853

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
14040

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді