Мінфін змінив форму податкової накладної та розрахунку коригування

Мінфін змінив форму податкової накладної та розрахунку коригування

Мінфін підправив форму податкової накладної, зокрема змінив назву графи/стовпчика:

  • 7 Розділу Б податкової накладної — «Ціна постачання одиниці товару/послуги або максимальна роздрібна ціна товарів без урахування податку на додану вартість»;
  • 6 додатку 1 до податкової накладної — «ціна одиниці товару/послуги або максимальна роздрібна ціна товарів без урахування податку на додану вартість»;
  • 8 Розділу Б Розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі — Розрахунок) — «ціна постачання товарів/послуг або максимальна роздрібна ціна товарів»;
  • 9 Розділу Б Розрахунку — «ціна або максимальна роздрібна ціна (—) (+)».

Докладніше ►►►


Джерело: наказ Мінфіну від 17.01.2022 № 15, чинний з 16.02.2022

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
218

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25302

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1378

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215065

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
300773