Мінекономіки планує оновити форму звітності №3-ПН

На сайті СПО профспілок з’явився доопрацьований проект Наказу Мінекономіки «Про затвердження форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії) та Порядку її подання».

Допомогатор


 МінекономікиМетою прийняття проекту акта є удосконалення форми щодо інформації про попит на робочу силу (вакансії) та порядку її подання, сприяння розвитку електронних послуг Державної служби зайнятості та електронного обслуговування клієнтів, вдосконалення загальнонаціональної бази даних про наявність робочих місць в Україні.

Проектом акта пропонується затвердити форму щодо інформації про попит на робочу силу (вакансії) та порядок її подання юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб.

Форма передбачає отримання повної та достовірної інформації про попит на робочу силу (вакансії) на ринку праці, що дозволить досягти результатів щодо якісного та оперативного підбору кандидатів під потреби роботодавців, а також комплексного інформування кандидатів стосовно вимог роботодавця до претендентів на вакансію під час проведення відбору за визначеною вакансією та режиму 1 умов праці, встановлених чинним законодавством та роботодавцем.

Проектом акта передбачається також запровадження механізму подання роботодавцями інформації про потребу в робочій силі (вакансії) в електронній формі з підтвердженням електронним підписом або печаткою, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, що «сприятиме розвитку електронних послуг Державної служби зайнятості та електронного обслуговування клієнтів, вдосконалення загальнонаціональної бази даних про наявність робочих місць в Україні.

Проект Наказу Мінекономіки:

  • http://spo.fpsu.org.ua/images/365_1.pdf

Нова форма звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)":

  • http://spo.fpsu.org.ua/images/365_2.doc
  • http://spo.fpsu.org.ua/images/365-3.doc

Порядок подання форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії):

  • http://spo.fpsu.org.ua/images/365-4.doc

У разі наявності пропозицій та зауважень, СПО об’єднань профспілок просить направити їх до 21.02.2022 на електронну адресу [email protected] для узагальнення та підготовки відповіді від СПО об’єднань профспілок.

Джерело: СПО об’єднань профспілок

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869