Без яких документів з 21.01.2019 Казначейство не проводитиме розрахунково-касового обслуговування

Казначейство припинить видатки та кредити з бюджету розпорядникам бюджетних коштів через 30 к. дн. після затвердження розписів відповідних бюджетів, якщо у цих розпорядників не буде затверджених у встановленому порядку:

  • кошторисів;
  • планів асигнувань загального фонду бюджету;
  • планів надання кредитів із загального фонду бюджету;
  • планів спеціального фонду;
  • планів використання бюджетних коштів;
  • помісячних планів використання бюджетних коштів.

Це передбачає пункт 44 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 № 228 (далі — Порядок).

Розпис Державного бюджету України на 2019 рік Міністр фінансів України затвердила 21.12.2018.

Після закінчення 30-денного строку, а саме з 21.01.2019 Казначейство проводитиме операції з розрахунково-касового обслуговування розпорядників коштів бюджету за наявності затверджених та зареєстрованих у обліку органів Казначейства документів (абз. 3 п. 44 Порядку).

За інформацією Державної казначейської служби України

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
13848

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34637

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13683

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
298717

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді