Допомога на оздоровлення і відпочинок чорнобильцям: розміри у 2019 році

Для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розмір грошової допомоги на санаторно-курортне лікування на 2019 рік становитиме:

  • 7 300 грн — для осіб, віднесених до категорії 1;
  • 22 200 грн — для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку);
  • 14 500 грн — для дітей з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює.

Ці кошти Казначейство має безготівково перераховувати санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, аби компенсувати вартість путівок постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2019 році.

Відповідне рішення Уряд затвердив постановою «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році» від 16.01.2019 № 22, аби виконати норми Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII.

Джерело: Постанова КМУ від 16.01.2019 № 22

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3325

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
243

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді