Для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розмір грошової допомоги на санаторно-курортне лікування на 2019 рік становитиме:
- 7 300 грн — для осіб, віднесених до категорії 1;
- 22 200 грн — для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку);
- 14 500 грн — для дітей з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює.
Ці кошти Казначейство має безготівково перераховувати санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, аби компенсувати вартість путівок постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2019 році.
Відповідне рішення Уряд затвердив постановою «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році» від 16.01.2019 № 22, аби виконати норми Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII.
Джерело: Постанова КМУ від 16.01.2019 № 22
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
Програмна класифікація видатків — основа для правильного формулювання бюджетної програми. У статті пояснимо, як складати бюджетні програми у 2025 році, як визначати їх код та сформулювати назву.