До 1 березня 2022 року необхідно подати звіт за формою №10-ПОІ

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю нагадує, що термін подачі Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за формою 10-ПОІ (річна) – незмінний – не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним.

До 1 березня 2022 року необхідно подати звіт за формою №10-ПОІ

СКАЧАТИ Зразок заповнення штатного розпису бюджетної установи


Таким чином, за 2021 звітний рік треба відзвітувати до 1 березня 2022 року.

Нормативні акти, які зобов’язують виконувати норматив, звітувати, а також скеровують, як скласти звіт:

  • стаття 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» від 21.03.1991р. №875-ХІІ (далі – Закон №875);
  • постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації норм Законів України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» та «Про зайнятість населення» від 31.01.2007р. №70 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.04.2019р. №310, далі – Постанова №70);
  • форма № 10-ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення, затверджені наказом Мінсоцполітики від 27.08.2020р. №591 (далі – Наказ №591);
  • Інструкція зі статистики кількості працівників, затверджена наказом Держстату від 28.09.2005р. №286 (далі – Інструкція №286).

УВАГА!

Звіти надаються тільки в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю або надсилаються рекомендованим листом на їх адресу.

Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання звіту за формою № 10-ПОІ (річна) в електронному вигляді.

Порушення строків сплати суми адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю тягне за собою нарахування пені у розмірі 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку за кожний календарний день прострочення. Нарахування пені регулюється наказом Міністерства праці та соціальної політики від 15.05.2007 №223 «Про затвердження Порядку нарахування пені та її сплати».

Адміністративно-господарські санкції сплачуються відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців на рахунки, відкриті в органах Державного казначейства, до 15 квітня року, що настає за роком, в якому відбулося порушення нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю та розраховується на основі середньорічної зарплати штатного працівника.

Джерело: Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64686

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42391

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78253