Як виправити помилку у формі № 1ДФ

Установи-податкові агенти, які нараховують (виплачують) доходи на користь фізичних осіб, протягом звітного періоду подають до органу ДФС за місцем свого розташування форму 1ДФ протягом 40 к. дн., що настають за звітним періодом (пп. «б» п.176.2 ПК).

Установа, яка самостійно виявляє помилку в поданій формі, має подати уточнюючу форму № 1ДФ як за звітний, так і за попередні періоди, виходячи з інформації з попередньо поданої форми.

Уточнююча форма № 1ДФ має містити дані лише за рядками й реквізитами, які установа уточнює. Для цього потрібно:

  • виключити помилкову інформацію: у першому рядку в графі 9 зазначити «1» — рядок на виключення;
  • увести достовірну інформацію: у другому рядку в графі 9 зазначити «0» — рядок на внесення (п. 3.9 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4).

Якщо установа самостійно здійснює виправлення помилок в 1ДФ, через яку в попередньому кварталі вона недостовірно відобразила нарахований дохід та/або податкові зобов’язання фізичної особи, їй доведеться сплатити штраф — 510 грн (1020 грн за повторне порушення).

За інформацією ГУ ДФС у Луганській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64869

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42612

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78855