Заступник голови комітету ВРУ податкової та митної політики розповів про роботу ДПС у період воєнного стану

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у своєму telegram-каналі розповів про підсумки засідання комітету щодо роботи податкової служби.

Заступник голови комітету ВРУ податкової та митної політики розповів про роботу ДПС у період воєнного стану

Зразок посадової інструкції бухгалтера СКАЧАТИ


З доповіді податкової (Кириленко):

  • Всі платежі будуть відображені у картці платників
  • ДПС готує роз'яснення щодо відстрочки подання звітності
  • Податкова отримала роз'яснення від Торгово-промислової палати що війна це форс-мажор, то платники податків звільняються від відповідальності за прострочення декларацій і не реєстрацію ПДВ
  • Штрафні санкції (у т. ч. РРО) не застосовуються
  • Податкові перевірки зупиняються

ДПС просить заплатити податки наперед (навіть у готівковій формі). Всі суми будуть відображені в картці платника.

Повне роз'яснення про всі пільги буду найближчим часом опубліковано на офіційному сайті ДПС і на інших офіційних джерелах!!!!

Джерело: telegram-канал Железный нардеп

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9250

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3789

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1870