Робота кредитних спілок на час воєнного стану

Робота кредитних спілок на час воєнного стану

НБУ Постановою «Про врегулювання діяльності фінансових установ» від 26.02.2022 року № 24 на період дії воєнного стану врегулював діяльність кредитних спілок. Кредитні спілки можуть не видавати:

· внески (вклади) за договорами про залучення строкового внеску (вкладу) та нараховані проценти за цими внескам (вкладами) до закінчення строку їх дії;

· додаткові пайові внески членам кредитної спілки в разі звернення про їх видачу.

Крім того, кредитні спілки обмежують видачу готівки у гривні – не більше 100 тис. грн на добу на одного члена кредитної спілки.

Водночас кредитні спілки мають право встановлювати граничну суму видачі готівки у гривні на добу на кожного члена кредитної спілки за умови дотримання обмеження у 100 тис. грн.

Джерело: за інформацією НБУ

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
59119

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
49277

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
71724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді