Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для потреб агросектору

Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для потреб агросектору

Для своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт аграрні підприємства та виробники продовольства мають подавати Мінагрополітики списки критично важливих працівників, які отримають відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

Це вимога постанови КМУ від 03.03.2022 № 194.

Як це працює:

надішліть до Мінагрополітики лист за визначеною формою із пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних із відповідним обґрунтуванням. Зазначте в листі ПІБ, рік народження, назву підприємства і назву військкомату;

Увага! Лист має містити ексель-таблицю, яку можете завантажити тут.

  • Мінагрополітики опрацьовує та узагальнює отриману інформацію та надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва;
  • Мінекономіки видає відповідний наказ — витяг із нього надішлють заявнику.

За інформацією Мінагрополітики 

Контакти Мінагрополітики:

[email protected]

довідки +38-063-181-51-83

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228638

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71468

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді