Не сплатили черговий платіж за ліцензію: чи будуть санкції

Не сплатили черговий платіж за ліцензію: чи будуть санкції

ДПС не застосовуватиме штрафних санкцій за порушення законодавства щодо здійснення безліцензійної діяльності та не анулюватиме ліцензії, за якими під час дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) ліцензіат не сплатив черговий платіж або сплив строк дії ліцензії. Обставини непереборної сили має засвідчити Торгово-промислова палата України (ТПП). Це стосується ліцензій на право:

· виробництва спирту, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах;

· виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України ТПП повідомила про засвідчення факту настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) із 24 лютого 2022 року.

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54507

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228625

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71440

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді