Яку заяву написати працівниці, щоб бути з дітьми і не втратити заробіток - Держпраці

Яку заяву написати працівниці, щоб бути з дітьми і не втратити заробіток - Держпраці

Держпраці роз’яснила, що робити роботодавцеві, якщо працівниця має неповнолітніх дітей, а дитсадки не працюють. У таких ситуаціях законодавство про працю не передбачає оплати. Водночас роботодавець може надати таким працівникам відпустки, як щорічні, так і додаткові, або без збереження заробітної плати. Якщо працівниця може виконувати роботу поза межами приміщень роботодавця, можете також оформити надомну або дистанційну роботу.

За матеріалами Держпраці 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка бухгалтера – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
83352

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3352

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
6143

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
10078