Спрощено порядок перетину кордону для чоловіків віком від 18 до 60 років

Спрощено порядок перетину кордону для чоловіків віком від 18 до 60 років

Кабмін спростив порядок перетину державного кордону для водіїв віком від 18 до 60 років. Відповідне рішення ухвалене Постановою Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 р. № 194» від 07.03.2022 №218 для налагодження міжнародної логістики. Воно стосується водіїв вантажівок і залізничного транспорту.

Йдеться про бронювання водіїв, які здійснюють:

  • міжнародні вантажні перевезення;
  • перевезення для потреб ЗСУ;
  • перевезення медичних вантажів;
  • вантажів гуманітарної допомоги.

Щоб отримати відповідне рішення перевізник має звернутися з даними про водіїв:

  • або до Міністерства інфраструктури України;
  • або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

Інформацію про прийняте рішення щодо бронювання поданих осіб Мінінфраструктури або обласні, Київська міська військові адміністрації, надсилають до Адміністрації Державної прикордонної служби для врахування під час виїзду та в’їзду в Україну громадян України.

Автоперевізники, які мають ліцензію на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подати повідомлення письмово або в електронному вигляді через електронний кабінет перевізника Системи «ШЛЯХ» Укртрансбезпеки/ДСБТ (електронний сервіс «Заявка на перетин 18–60»).

Міністерство інфраструктури оформить усі необхідні документи протягом двох годин після отримання повідомлення від перевізника.

За повернення водія на територію України після виконання перевезення відповідає перевізник.

З усіх питань щодо організації перевезень гуманітарних вантажів через державний кордон та всередині країни звертайтесь на багатоканальну телефонну лінію щодня з 08:00 до 17:00: +38 (044) 334-43-04.

Звернення до Мінінфраструктури щодо бронювання військовозобов’язаних водіїв надсилайте листом на електрону адресу: [email protected]

Лист складіть у форматі .pdf або word та зазначте таку інформацію:

  • ПІБ, рік народження, посаду, військове звання, військово-облікову спеціальність та її №___ ;
  • найменування та адресу підприємства, установи, організації;
  • назву територіального центру та соціальної підтримки (за місцем розташування, підприємства, установи, організації);
  • назву територіального центру та соціальної підтримки (за місцем перебування військовозобов’язаного на військовому обліку).

Форма додатку до листа визначена Постановою Кабміну «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» від 03.03.2022 № 194.

За інформацією Мінінфраструктури 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9250

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3789

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1870