Безвідсоткове кредитування бізнесу: нова програма уряду

Безвідсоткове кредитування бізнесу: нова програма уряду

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що держава передбачила безвідсоткове кредитування бізнесу та полегшила для нього доступ до фінансових ресурсів. Зокрема, уряд скасував усі обмеження за програмою «5–7–9». Тож будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами.

Максимальну суму кредиту збільшили до 60 млн грн. На час воєнного стану та один місяць після його завершення ставка за кредитами — 0%. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, сплачуватиме держава. Після воєнного стану відсоткова ставка за цією програмою буде не більше ніж 5%.

Скасували також обмеження, які стосувалися бізнес-плану, робочих місць тощо.

За інформацією Урядового порталу

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9261

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3795

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1873