Увага! Небезпечна SMS-розсилка

Увага! Небезпечна SMS-розсилка

Центр протидії дезінформації при РНБО попереджає про черговий різновид інтернет-шахрайства — SMS-розсилку на телефон із повідомленням про нарахування 6500 грн.

Українці почали отримувати повідомлення на телефон із текстом: «Vam narahovano Groshovadopomoga PB24 6500. Zarahuvatu…» і посиланням, за яким слід перейти. У жодному разі не переходьте за цим посиланням! Якщо відкриєте його, шахраї зламають доступ до вашого телефона.

Будьте пильні! Якщо замовили одноразову грошову допомогу в розмірі 6500 грн через застосунок «Дія», очікуйте повідомлення про нарахування грошей у застосунку того банку, клієнтом якого ви є. Повідомлення про нарахування грошей не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію.

Не переходьте за сумнівними посиланнями. Щоб перевірити справжність отриманого повідомлення, зателефонуйте на гарячу лінію установи, від імені якої його отримали.

За інформацією Телеграм-каналу Центру протидії дезінформації при РНБО

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8052

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
12383

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
77914

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
47146

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді