УВАГА: інформація щодо друкованих видань видавничої групи Експертус Головбух

Шановні клієнти, дякуємо, що придбали друковані видання видавничої групи Експертус Головбух!

У зв'язку з військовим станом та логістичними проблемами ми, нажаль, не можемо гарантувати доставку нашої продукції. Тому прийнято рішення відкрити всі березневі та наступні номери нашої Е-періодики, відновивши надсилання друкованих версій журналів після перемоги України та стабілізації ситуації.

Передплатникам друкованних версій ми пропонуємо переходити в електорнні продукти - для цього просто введіть у гуглі слова "електронний журнал" та додайте назву оплаченого вами продукту. Першим посиланням у видачі буде потрібний вам журнал - переходьте та користуйтеся.

Якщо виникли проблеми із користуванням продукту або не можете його знайти - зателефонуйте за номером 0 800 21 38 38.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» на пів року зі знижкою 50%.

Слава Україні!

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872