Що робити з працівниками, які не можуть вийти на роботу та не можуть працювати дистанційно

Що робити з працівниками, які не можуть вийти на роботу та не можуть працювати дистанційно

За можливості таким працівникам доцільно надати оплачувані відпустки (щорічні, соціальні), а також відпустки без збереження заробітної плати, що надають в обов’язковому порядку, та відпустки без збереження заробітної плати, що надають за угодою сторін у порядку, визначеному законодавством (ст. 25, 26 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР).

Роз’яснення Управління Держпраці у Хмельницькій області

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86351

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9667

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді