Що зазначити в табелі, якщо втратили зв’язок із працівником

Що зазначити в табелі, якщо втратили зв’язок із працівником

Якщо роботодавець — керівник органу управління освітою, закладу освіти або наукової установи — не може зв’язатися з працівником, який відсутній на робочому місці, не вийшов на зв’язок або з інших причин, МОН рекомендує табелювати його відсутність кодом «НЗ» — «відсутність з нез’ясованих причин». Якщо з’ясуєте обставини та виясните, що причини поважні, можна скоригувати табель кодом «І» — «інші причини неявки».

МОН звертає увагу, що працівник може бути відсутній через призов (вступ) на військову службу або через службу в підрозділах територіальної оборони.

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3237

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5037

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9877

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97103