Мінветеранів осучаснюватиме пільги та соціальні гарантії для захисників та їхніх сімей

Мінветеранів осучаснюватиме пільги та соціальні гарантії для захисників та їхніх сімей

Мінветеранів розпочинає роботу над осучасненням пільг і соціальних гарантій для захисників та їхніх сімей, — повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого включення до інформаційного марафону всеукраїнських каналів.

Ідеться про розробку та внесення пропозицій щодо осучаснення пільг і соціальних гарантій, які передбачає Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII.

«Наразі наші ветерани — від 18 років і до поважного віку, але переважно — це молоді люди. Після перемоги вони повернуться і їм потрібні інші умови. Над цим ми зараз працюємо. Обов’язково це буде психологічна реабілітація — і цивільним, і військовим. Військовим — у першу чергу. Обов’язково — медичне забезпечення. Система медичного забезпечення буде реформована. Також необхідно вибудовувати сучасну систему переходу з військової кар’єри до цивільної. Це кардинальна реформа. І коли ми її реалізуємо, людину від підписання контракту до моменту виходу на пенсію або закінчення контракту супроводжуватиме держава на всіх напрямах», — наголосила Юлія Лапутіна.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда Експертус Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9248

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3786

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
999

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1869