Відтепер користувачі Електронного кабінету під час входу до його приватної частини (особистого кабінету) мають змогу обрати тип особи, для якої ДФС проводить електронну ідентифікацію.
Так, посадові/уповноважені особи державних органів, ОМС, інших органів, установ та організацій можуть увійти до Електронного кабінету як «посадові особи» або «фізичні особи». Для цього вони мають пройти електронну ідентифікацію та використати свій електронний підпис.
Користувачу, який обере свій тип особи, ДФС запропонує відповідні сервіси та послуги.
До особистого кабінету юридичної особи може входити керівник, бухгалтер, особа, яка має право підпису, або особа, якій делеговане право підпису документів.
За інформацією прес-служби ДФС

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.