Нові можливості для користувачів Електоронного кабінету

Відтепер користувачі Електронного кабінету під час входу до його приватної частини (особистого кабінету) мають змогу обрати тип особи, для якої ДФС проводить електронну ідентифікацію.

Так, посадові/уповноважені особи державних органів, ОМС, інших органів, установ та організацій можуть увійти до Електронного кабінету як «посадові особи» або «фізичні особи». Для цього вони мають пройти електронну ідентифікацію та використати свій електронний підпис.

Користувачу, який обере свій тип особи, ДФС запропонує відповідні сервіси та послуги.

До особистого кабінету юридичної особи може входити керівник, бухгалтер, особа, яка має право підпису, або особа, якій делеговане право підпису документів.

За інформацією прес-служби ДФС

image76

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100078

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40514

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68011

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді