У парламенті обговорюють законопроєкт про зонування територій

Через повномасштабне вторгнення російських загарбників регіони країни опинилися у різних соціальних та економічних умовах. Ці особливості враховуватимуть у роботі з підтримки та розвитку територій. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко.

У парламенті обговорюють законопроєкт про зонування територій

Працюємо та підтримуємо економіку разом!

«Зонування територій обговорювалося ще в мирний час. Тоді пропонувалося спиратися на історичні, географічні особливості — в горах один підхід, на морському узбережжі — інший. Зараз через війну це дуже актуально, але в іншому вигляді», — сказав Корнієнко.

За його словами, через бойові дії різні регіони країни опинилися у різних умовах, і це треба враховувати, щоб планувати подальшу підтримку та розвиток кожної області.

«Зараз ми бачимо, що у нас формується три види територій: глибокий тил, прифронтові зони та зони бойових дій і тимчасово окуповані території. Треба думати про таке зонування, про різні економічні моделі, можливо, різне оподаткування, різні стимули», — пояснив перший віце-спікер.

Він переконаний, що у глибокому тилу можна створити умови для залучення інвесторів і повноцінної роботи бізнесу.

«Це тема важлива, ми її обговорюємо. Головний координатор процесу — Мінрегіон. У контакті з профільним парламентським комітетом та ОП цей законопроєкт детально опрацьовують», — підсумував Корнієнко.


Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила. Для вас є підтримка від редакції — до 3-х місяців безплатного доступу до електронних журналів «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Залишаймося разом. Будьмо на зв’язку щодня.

На FB сторінках та телеграм-каналах даємо акційні пости/повідомлення раз на тиждень протягом травня.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік витрат за договорами надання послуг в ОМС

Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
3470

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13834

Переведення працівника на інше підприємство

Переведення працівника на інше підприємство стало більш простішою процедурою, а все тому, що у працівника забрали право переносити дні заробленої щорічної відпустки до іншого роботодавця.
14868

Облік витрат за соціальними внесками в ОМС

За якими виплатами ОМС має нараховувати соціальні внески, серед яких ЄСВ і пенсійний збір? Мінімальні та максимальні розміри ЄСВ, загальні правила нарахування й бухгалтерські проведення для обліку витрат ОМС за соціальними внесками – все це у консультації.
2937

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді