Спливає термін для затвердження паспортів бюджетних програм

Паспорт бюджетної програми затверджують головні розпорядники своїми наказами протягом 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України на відповідний рік (наказ Мінфіну «Про паспорти бюджетних програм» від 29.12.2002 № 1098).

Тож термін затвердження паспортів бюджетних програм спливає 14.02.2019.

Якщо розпорядників бюджетних коштів у визначений законодавством термін не подадуть затверджені паспорти бюджетних програм, органи Казначества не проводитимуть видатки.

За інформацією Казначейства

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
67556

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3325

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
243

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді