Установа має пільги із земельного податку: чи потрібно звітувати

Земельний податок 2019 сплачують, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі. Об’єктами оподаткування є, відповідно, земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

Водночас ПК передбачає:

  • категорії юридичних осіб, які не сплачують земельний податок (ст. 282 ПК);
  • види земельних ділянок, що не підлягають оподаткуванню (ст. 283 ПК).

Для платників земельного податку це є податковими пільгами з його сплати.

Однак податкова декларація з плати за землю 2019 платниками, з яких земельний податок не справляють через застосування податкових пільг, усе одно подається.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

тест для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3540

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
47266

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: хто, коли, як

Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
6905

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді