Які кошти може використати Мінмолодьспорту, щоб відновити спортивні споруди, які постраждали внаслідок бойових дій

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Мінмолодьспорту може використовувати кошти з рахунку, який відкрило в НБУ для надходження коштів у національній та іноземній валюті від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів у вигляді благодійної пожертви, гуманітарної допомоги, ґрантів і дарунків (Порядок використання коштів з рахунка для задоволення потреб фізичної культури і спорту, затверджений постановою КМУ від 07.06.2022 № 655; далі — Порядок № 655).

Які кошти може використати Мінмолодьспорту, щоб відновити спортивні споруди, які постраждали внаслідок бойових дій

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Кошти з цього рахунку, можна використовувати на:

  • відновлення спортивних споруд, закладів, установ, організацій сфери фізичної культури і спорту (далі — об’єкти відновлення), що постраждали внаслідок бойових дій, зокрема виконання будівельно-ремонтних робіт, технічне забезпечення, придбання спортивного обладнання та інвентарю, придбання обладнання, інвентарю та транспортних засобів, необхідних для забезпечення належного функціонування об’єкта відновлення;
  • розвиток державних і комунальних закладів фізичної культури, державних установ сфери управління Мінмолодьспорту, організацій фізкультурно-спортивної спрямованості (далі — об’єкти розвитку), зокрема будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих, придбання спортивного обладнання та інвентарю, придбання обладнання, інвентарю та транспортних засобів, необхідних для забезпечення належного функціонування об’єкта розвитку.

Із пункту 4 Порядку № 655

Отримані кошти спрямовують у такій пріоритетності:

  • об’єкти відновлення державної та комунальної власності, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • об’єкти відновлення приватної власності, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • об’єкти розвитку державної та комунальної власності;
  • об’єкти розвитку приватної власності.

Одержувачами коштів за напрямами їх використання є військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, об’єкти відновлення та розвитку державної форми власності.


Для багатьох 24 лютого досі завмерло на календарі, та час невпинний і за вікном вже червень. Знайте, що редакції та експерти поруч, і ми будемо робити все від нас залежне, щоб підтримати вас особисто та економіку України в цілому. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахового видання «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» на рік. Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. І хай буде літо!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
22398

Витрати на освітню субвенцію у 2025 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
8950

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
422710

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
182414

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
51572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді