Як в авансовому звіті заповнювати графу «Одержано»

Податківці роз’яснили, як заповнювати графу «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Звіт про використання коштів виданих на відрядження або під звіт (далі — авансовий звіт), зобов’язані складати підзвітні особи, що отримали такі кошти від установи. У графі «Одержано (від кого, № та дата)» авансового звіту зазначають:

  • суму отриманого авансу;
  • спосіб, за яким такий аванс було отримано (видано з каси, перераховано на особистий картковий рахунок або знято за допомогою корпоративної платіжної картки).

Також у графі «Одержано (від кого, № та дата)» слід зазначити:

  • «Із каси», а також дату і номер видаткового касового ордеру або видаткової відомості — якщо кошти видано підзвітній особі із каси на підставі видаткового касового ордера;
  • «З поточного рахунку», а також дату і номер платіжного доручення — якщо кошти перераховані на особистий картковий рахунок;
  • «З корпоративного рахунку», а також номер рахунка, дату і номер документа, що підтверджує факт зняття готівки (квитанція/чек банкомата, касовий чек, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги), сліп тощо) — якщо кошти зняті за допомогою корпоративної платіжної карти.

Джерело: ЗІР, категорія 109.14

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
719

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2023 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
195954

Добові на відрядження 2023: як виплачувати

Іноді для виконання функцій установи керівник відряджає працівників у відрядження по Україні або за кордон. При цьому таким працівникам відшкодовують витрати за час поїздки — виплачують добові на відрядження. З’ясуємо, які саме витрати і в якому розмірі відшкодовувати.
103275

Як обліковувати витрати на відрядження в ОМС

Відрядження – це повсякденна необхідність будь-якої установи, яка провадить активну діяльність і органи місцевого самоврядування (ОМС) є таким прикладом. Як обліковувати витрати на відрядження, які саме витрати та в яких розмірах можна компенсувати відрядженому посадовцю, службовцю ОМС, оподаткування витрат на відрядження, особливості закордонних відряджень – у даному огляді.
8325