Відповідальність за несвоєчасне подання Податкового розрахунку з додатками

Податківці пояснили чи застосовують під час війни фінансову відповідальність за несвоєчасне подання Розрахунку з додатками 1, 2, 3, 4ДФ, 5, 6

Відповідальність за несвоєчасне подання Податкового розрахунку з додатками

Доплати, надбавки, премії під час війни: більше прав, менше гарантій

Якщо платник податків немає можливості своєчасно подати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого ЄСВ з додатками 1, 2, 3, 4ДФ, 5, 6 (далі — Розрахунок):

  • його звільняються від відповідальності, що передбачає Податковий кодекс України;
  • він зобов’язаний виконати свої податкові обов’язки впродовж шести місяців після скасування воєнного стану.

Платника податків:

  • який має можливість своєчасно подати податкову звітність, — звільняють від відповідальності за несвоєчасне подання Розрахунку за І квартал, граничний строк виконання якого припадає на 10.05.2022, якщо подасть його до 20.07.2022;
  • у якого відновилася можливість виконувати свої податкові обов’язки, граничний строк виконання яких припадає на період з 24.02.2022 до дня відновлення такої можливості, — звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання Розрахунку, за умови, що він подасть його впродовж 60 календарних днів з першого дня місяця, що настає за місяцем відновлення таких можливостей.

ЗІР, категорія 103.26


Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» на рік. Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106162

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді