⚡ Податковий розрахунок з ПДФО та ЄСВ за ІІ квартал 2022 ⚡
Щоб виправити помилки після того, як сплив граничний строк подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізосіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого ЄСВ (далі — Податковий розрахунок), подають Податковий розрахунок з типом «уточнюючий» (далі — уточнюючий Податковий розрахунок).
Коли в додатку «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» (далі — Додаток 1) з типом «уточнюючий» помилилися лише в реквізитах застрахованої особи, а суми нарахованого ЄСВ зазначили правильно, помилку виправляють у відповідному додатку з типом «уточнюючий» із використанням ознак:
- «0» — якщо рядок треба ввести;
- «1» — вилучити.
Якщо виправляють суму ЄСВ в уточнюючому Податковому розрахунку, використовують тип нарахування 2, 3 і не застосовують ознак «0», «1».
Коли поза межами звітного періоду треба одночасно уточнити як реквізити, так і суми нарахованого ЄСВ у Додатку 1 до Податкового розрахунку з типом «звітний» або «звітний новий»:
- спочатку в уточнюючому Податковому розрахунку коригують реквізити, які уточнюють на підставі інформації з попередньо Податкового розрахунку. Для цього використовують ознаки «0» або «1»;
- потім формують уточнюючий Податковий розрахунок, щоб виправити показники ЄСВ. Для цього використовують типи нарахувань 2 і 3.
За інформацією ГУ ДПС у Тернопільській області
Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» на рік. Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!