Урядовці затвердили професійний стандарт «Фахівець з публічних закупівель»

Мінекономрозвитку вже розробило професійний стандарт для професії «Фахівець з публічних закупівель». Він конкретизує набір знань, умінь, трудових функцій та компетентностей фахівців.

Чого чекати закупівельникам від затвердження професійного стандарту «Фахівець з публічних закупівель», читайте у гарячому коментарі заступника директора департаменту регулювання публічних закупівель — начальника відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку Тетяни Мішти.

Законотворці планують відмовитися від проведення закупівель тендерними комітетами. Нормативно це має врегулювати нова редакція Закону про публічні закупівлі, яка оприлюднена на початку цього року і зараз проходить стадію активного обговорення експертами і практиками в регіонах.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26961

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244