Як повідомити ДФС про нового працівника

Роботодавець, який приймає на роботу нового працівника, має своєчасно направити до органу ДФС повідомлення про його прийняття на роботу (далі — Повідомлення).

Форма Повідомлення затверджена постановою КМУ від 17.06.2015 № 413.

Повідомлення може бути двох типів:

  • початкове — подають під час працевлаштування нового працівника;
  • скасовуюче — подають, якщо у початковому повідомленні допустили помилки та в інших випадках, що потребують уточнення.
  • Повідомлення подає власник установи/ уповноважений ним орган до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ до початку роботи працівника. Способи подання:
  • електронною поштою або за допомогою сервісу «Електронний кабінет»;
  • на паперових носіях разом із копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори роботодавець уклав не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформацію, яку містить Повідомлення, ДФС вносить до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

За інформацією Офісу великих платників податків ДФС

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
153236

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
83070

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106387

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9637

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді