Замовники у системі ProZorro тепер вказуватимуть умови оплати

Розробники системи ProZorro додали нове поле «Умови оплати». Тож тепер замовники, з-поміж іншої інформації про закупівлю, мають вказувати й інформацію про терміни, тип і період оплати.

А учасники замість того, щоб довго аналізувати тендерну документацію, зможуть одразу побачити на сторінці з процедурою закупівлі:

  • як і коли відбуватиметься оплата;
  • чи передбачена попередня оплата.

Нове поле з умовами оплати, як і поле з видом предмета закупівлі, що з’явилося раніше, — черговий крок на шляху до електронної тендерної документації. І вже в третьому кварталі розробники обіцяють додати в систему нові поля — кваліфікаційні критерії та технічні вимоги до предмета закупівлі.

Та й взагалі в системі ProZorro планують «загнати в поля» максимальну кількість інформації — аби в форматі, який може зчитувати комп’ютер, стала доступною інформація з тендерної документації, яку замовники наразі завантажують в doc чи pdf-файлах. Це полегшить роботу замовників та учасників, а також дасть змогу покращити роботу пошуковиків та аналітичних сервісів.

Джерело: веб-портал ProZorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3556

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34668

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5594

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29039

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді