Мінфін оновив форму № 5-дс

Мінфін вніс зміни до НП(С)БОДС 103 «Фінансова звітність за сегментами», затвердженого наказом Мінфіну від 24.12.2010 № 1629, а саме:

  • виклав у новій редакції форму додатку до приміток до річної фінансової звітності «Інформація за сегментами», за яким установи звітують про показники пріоритетних звітних сегментів діяльності. Зміни незначні, радше технічні та пов’язані зі стилістикою викладення;
  • змінив назву цієї форми — із «форма № 5-дс» на «форма № 6-дс».

Відповідні зміни Мінфін затвердив наказом «Про внесення змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку у державному секторі 103 «Фінансова звітність за сегментами» від 08.02.2019 № 52, який набере чинності з дня його офіційного опублікування.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64727

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42435

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78303