Заблокувати чи поновити сертифікат відкритого ключа можна і усно за телефоном

Заявники/користувачі можуть заблокувати, скасувати або поновити кваліфікований сертифікат відкритого ключа різними способами, а саме:

  • засобами електронного зв’язку — скористайтеся формою заяви про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа. Її АЦСК ІДД ДФС розмістив на своємуофіційному інформаційному ресурсів розділі «Скасування, блокування, поновлення сертифікатів»;
  • у письмовій формі — заяву подавайте до відокремленого пункту реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС за встановленою формою. Обов’язкова умова для письмової заяви — власноручний підпис;
  • за телефоном — подайте усну заяву до АЦСК ІДД ДФС засобами телефонного зв’язку за номером (044) 284-00-10.

Якщо оберете усну форму заяви, обов’язково:

  • повідомте адміністратора реєстрації про ідентифікаційні дані власника кваліфікованого сертифіката;
  • назвіть ключову фразу голосової автентифікації.

Заяву в усній формі АЦСК ІДД ДФС прийме тільки у випадку позитивної автентифікації —збігу голосової фрази та ідентифікаційних даних користувача з інформацією в реєстрі сертифікатів.

За інформацією ГУ ДФС у Житомирській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263141

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3093

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54676

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді