На які частини роботодавець має право поділити щорічну відпустку працівника

Черговість надання відпусток працівників визначають графіки відпусток. Їх затверджує власник/уповноважений ним орган за погодженням із профспілковим представником і доводить до відома працівників (ст. 10 Закону «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, далі — Закон).

Працівники мають узгоджувати із власником/уповноваженим ним органом конкретний період щорічних відпусток у межах, установлених графіком.

Роботодавець має право ділити на прохання працівника його щорічну відпустку на частини будь-якої тривалості. Однак поділити відпустку можна за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 к. дн. При цьому не важливо, буде ця частина першою, другою чи іншою (ст. 12 Закону № 504).

Врахуйте, що законодавство регламентує можливість, а не обов’язок роботодавця поділити щорічну відпустку працівника на частини. Оскільки остаточне рішення про відпустку приймає роботодавець, він може:

  • не погодити поділ відпустки так, як того бажає працівник;
  • запропонувати свої умови поділу щорічної відпустки;
  • не поділити відпустку взагалі.

Невикористану частину щорічної відпустки роботодавець має надати працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після його закінчення. Крім того, працівник має право використати частину щорічної відпустки в наступному робочому році у терміни, визначені Законом № 504.

За інформацією Управління Держпраці у Івано-Франківській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86598

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10105

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді