ДФС оновила «Єдине вікно подання електронної звітності» станом на 20.03.2019.
Новий комплект версії 1.27.6.0 програмного забезпечення (ПЗ) містить зміни та доповнення з 27.12.2018 по 20.03.2019 включно, а саме:
► нові версії форм документів:
- F/J1300106 — Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;
- F/J1400106 — Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних.
Скачати податкову накладну за новою формою
► Схеми даних (XSD):
- common_types.xsd — «Загальні типи даних» — з їх допомогою платники можуть направити запит на отримання публічної інформації (F/J 1314002) до органів ДФС з кодами 3070, 9191, 9393, 9494.
Оновлене ПЗ користувачі мають встановлювати тільки на релізи Системи версії 1.27.*.
Однак всі персональні довідники та налаштування користувачів під час встановлення ПЗ залишаються незмінними. Інформацію ДФС розмістила на своєму офіційному веб-порталі.
За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області
У 2025 році звіт 1-послуги подавайте за оновленою формою. Держстат також оприлюднив бланк форми, яка буде актуальна у 2026 році. Завантажте новий бланк, скористайтеся покроковою інструкцією — звітуйте без помилок і штрафів
Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження — продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок