Як надаватимуть субвенцію на формування інфраструктури ОТГ

Уряд зобов’язав виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад подавати проекти, які фінансуватимуть коштом субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (ОТГ) із врахуванням потреб різних соціальних груп та рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Цю субвенцію тепер розподілятимуть за формулою:

Vi = Vo х (Xi/X + Yi/Y)/2,

де Vi — обсяг субвенції ОТГ;
Vo — загальний обсяг субвенції;
Xi — кількість сільського населення об’єднаної громади;
X — кількість сільського населення всіх ОТГ;
Yi — площа території ОТГ;
Y — площа територій усіх ОТГ.

Нагадаємо, кошти субвенції передбачені на формування інфраструктури ОТГ, що належить до комунальної власності, та капітальний ремонт вулиць, доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення — як співфінансування на договірних засадах.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» від 27.03.2019 № 256

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253