Урядовці визначили, як проходитиме обмін даними між ProZorro, Є-data та системою Казначейства

Набрав чинності Порядок, що регулює обмін інформацією між ProZorro, Є-data та інформаційною системою Казначейства про:

  • процедури закупівлі, проведені замовниками — розпорядниками або одержувачами бюджетних коштів;
  • оплату за договорами про закупівлю.

Інформаційна взаємодія відбуватиметься в електронній формі в робочі дні в межах операційного часу, визначеного технологічним регламентом роботи системи електронних платежів НБУ.

За своєчасність, достовірність та повноту даних відповідають ДП «ПРОЗОРРО», адміністратор єдиного веб-порталу використання публічних коштів та Казначейство.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Джерело: наказ Мінекономрозвитку, Мінфіну «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між електронною системою закупівель, єдиним веб-порталом використання публічних коштів та інформаційною системою Державної казначейської служби України» від 04.02.2019 № 149/44

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253