Педагоги закладів профосвіти отримуватимуть премію за підготовку учнів до стажування

Майстри виробничого навчання та педагоги професійного навчання тепер зможуть отримувати додаткові премії за підготовку учнів до стажування. Їх виплачуватимуть за рахунок коштів, які заклад освіти отримує від оплати роботодавцями навчальної практики учнів.

Коли освітній заклад направляє учня на стажування/практику, роботодавець зобов’язаний виплачувати йому зарплату. Загалом на рахунок закладу освіти надходить до 50% цих коштів. Зазвичай освітній заклад їх використовує для покращення матеріально-технічної бази, закупівлі витратних матеріалів чи організації активностей для учнів. Тепер до 15% від цих коштів заклад зможе спрямовувати на виплату премій педагогам закладу, які відповідають за організацію виробничого навчання та стажування учнів.

Відповідне рішення КМУ затвердив постановою на своєму засіданні від 03.04.2019.

Постанова також передбачає зміни у процедурі взаємодії закладу та роботодавця. Так, профтехи мають подавати списки учнів-практикантів не пізніше, ніж за два тижні. Раніше цей строк становив щонайменше тиждень.

За інформацією з Урядового порталу

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211477

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197770

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
2737

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
12475

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
72038