Увага! Термін сплати податків напередодні свят зміниться

ДФС інформує, що у квітні 2019 року робочий день вівторок 30 квітня перенесений на суботу 11 травня. Це передбачає розпорядження КМУ «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р.

Тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30.04.2019 року.

Норми ПК не передбачають перенесення термінів слати податків і зборів (п. 57.1 ПК). Тож нараховані поточні податкові зобов’язання сплачуйте не пізніше 26.04.2019.

Калькулятор днів щорічної відпустки

За інформацією Прес-служби Державної фіскальної служби України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
256

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25423

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1434

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215658

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301314