Скільки разів оштрафують за адміністративні правопорушення

Податківці роз’яснили, що за кожне адміністративне правопорушення накладуть окреме стягнення.

Якщо одна особа вчинила два або більше адміністративних правопорушень, адміністративний штраф накладуть за кожне правопорушення окремо (ст. 36 КпАП).

За кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядає один орган/посадова особа, штраф накладуть у межах санкції, встановленої за більш серйозне порушення. Утім, за таких умов до основного штрафу можуть додати ще й додатковий. Розмір такого адміністративного штрафу дорівнює розміру штрафу за будь-яке з учинених правопорушень.

За інформацією ГУ ДФС у Луганській області

image26

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6770

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9907

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
9979